Yaşam

Konumuz Yengeç Burcu! Haziran Yengeci ile Temmuz Yengeci Arasındaki Fark Nedir?

Yengeç burçları, anaç ve samimi bir doğaya sahiptir. Ancak burcunuzun özellikleri doğum ayınıza göre farklı olabilir. Örneğin, Haziran’da doğan bir Yengeç ile Temmuz’da doğan bir Yengeç farklı karakter özelliklerine sahiptir. Kişiliğinizin özelliklerini doğum tarihinize göre açıklıyoruz. Haziran ve Temmuz aylarında doğan Yengeçler arasındaki farklar nelerdir?

1. Haziran’da doğan yengeçler dışa dönükken, Temmuz’da doğanlar utangaçtır.

Biri bahar döneminde, diğeri yaz döneminde doğan bu iki burcun insanları birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Örneğin, Haziran ayında doğan bir Yengeç, dışa dönük ve sosyal bir yapıya sahiptir. Meğer Temmuz ayında doğan bir Yengeç asla bu kadar sosyalleşmeye gelemez. Daha sessiz aktiviteleri sever. Kalabalıklar içinde kendini yalnız hisseder.

2. Haziran’da doğan Yengeçler mantıklarını, Temmuz’da doğan Yengeçler ise kalplerini dinler.

Haziran doğum Yengeç burçları romantizmden uzaktır. Ancak, Yengeçler sevgi insanlarıdır. Bir aile ve yuva kurmak, evlenmek ya da doğru kişiyi bulmak hayatlarındaki en değerli istekleridir. Bu özellikler Temmuz’da doğan bir Yengeç için geçerliyken, Haziran’da doğan Yengeçler daha fazla liderlik özelliğini ön plana çıkarma eğilimindedir. Öncü bir işaret olan Yengeç’in iş zekasını temsil ediyorlar.

3. Haziranda doğan yengeçler bağımsız olabilirken, Temmuzda doğanlar aşka aşık olurlar.

Haziran ayında doğan kanserler, öncü özelliklere sahip oldukları için başına buyruk olabilirler. Daha bağımsız hale gelirler ve özgürlüklerine düşkün olurlar. Temmuz Yengeç ise partnerine bağlılık konusunda daha titizdir. Kendinizi sevdiklerinize adayın. Başkaları için fedakarlık yapma eğilimindedirler.

4. Haziran’da doğduysanız daha çok eğlenebilirsiniz. Temmuz ayında doğan bir Yengeç, üzgün ve duygusaldır.

Haziran Yengeçleri daha çok eğlenceye düşkündür. Temmuz Yengeçleri ise daha duygusal oldukları için çok çabuk yalnız kalabilirler. Haziran’da doğanlar eski sevgililerini daha kolay unuturken, Temmuz Yengeçleri onların arkasından yas tutabilir.

5. Haziran’da doğan kanserler çok geniştir, Temmuz’da doğanlar ise evcildir.

Haziran ayında doğan yengeçler, arkadaş edinmekle daha çok ilgilenirler. Birçok insanla tanışmaktan ve sohbet etmekten keyif alırlar. Temmuz ayında doğanlar ise konutlarda takılmayı tercih ediyor.

6. Temmuz’da doğan kanserler, Haziran’da doğanlara göre daha kırılgandır.

Son olarak, Kanserlerin kolayca kırılan insanlar olduğunu biliyorsunuz. Ancak bu özellik Temmuz Yengeçlerinde daha yoğun hissedilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu